Mrs. Santa Claus

Mrs. Santa Claus online kijken

★ 6.2 1996 91 min FamilieFantasieMuziek

Mrs. Santa Claus (1996) — Familie, Fantasie, Muziek. Kijk Mrs. Santa Claus online op Sparkle TV in 4K Ultra HD, zonder downloads en zonder buffering.

Waar gaat Mrs. Santa Claus over?

Verwaarloosd door haar man tijdens de pre-Kerstmis-drukte, neemt mevrouw Claus het rendier en de slee uit voor een rit, alleen om te eindigen in de buurt van de lagere oostkant van Manhattan.

Genres
Familie, Fantasie, Muziek
Uitgebracht
1996-12-08
Regisseur
Terry Hughes
Beoordeling
★ 6.2 / 10

Hoofdrolspelers

  • Angela Lansbury Mrs. Santa Claus
  • Michael Jeter Arvo
  • Terrence Mann Augustus P. Tavish
  • Lynsey Bartilson Nora Kilkenny
  • Bryan Murray Officer Doyle
  • David Norona Marcello Damoroc

Hoe Mrs. Santa Claus te kijken op Sparkle TV

Mrs. Santa Claus kijken op Sparkle TV kost een minuut: start een gratis proef, open de app op je tv, telefoon, Fire Stick of browser en druk op afspelen — allemaal in 4K Ultra HD.

Begin vandaag met Mrs. Santa Claus kijken

Wacht niet op de releasedatum — Sparkle TV heeft Mrs. Santa Claus al, plus live-tv, films en series klaar om te kijken in 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads