Alfredo Marceneiro - E so Fado

Oglądaj Alfredo Marceneiro - E so Fado online

1969 119 min Dokumentalny

Alfredo Marceneiro - E so Fado (1969) — Dokumentalny. Oglądaj Alfredo Marceneiro - E so Fado online na Sparkle TV w 4K Ultra HD, bez pobierania i bez buforowania.

O czym jest Alfredo Marceneiro - E so Fado?

Documentary on the “father” of Fado music.

Gatunki
Dokumentalny
Premiera
1969-12-01
Reżyseria
Luis Andrade

Główna obsada

  • Alfredo Marceneiro

Jak oglądać Alfredo Marceneiro - E so Fado na Sparkle TV

Oglądanie Alfredo Marceneiro - E so Fado na Sparkle TV zajmuje minutę: rozpocznij darmowy okres próbny, otwórz aplikację na TV, telefonie, Fire Sticku lub w przeglądarce i naciśnij odtwarzanie — wszystko w 4K Ultra HD.

Zacznij oglądać Alfredo Marceneiro - E so Fado już dziś

Nie czekaj na datę premiery — Sparkle TV ma już Alfredo Marceneiro - E so Fado, a także telewizję na żywo, filmy i seriale gotowe do oglądania w 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads