The Exorcist

Sledovať The Exorcist online

★ 5.0 1974 100 min Horror

The Exorcist (1974) — Horror. Sledujte The Exorcist online na Sparkle TV v 4K Ultra HD, bez sťahovania a bez sekania.

Pozrieť trailer

O čom je The Exorcist?

12 year-old Gul becomes possessed by Satan after experimenting with a Ouija board. A troubled psychiatrist and an experienced exorcist become the girl’s only hope for salvation.

Žánre
Horror
Premiéra
1974-01-01
Réžia
Metin Erksan
Hodnotenie
★ 5.0 / 10

Hlavné obsadenie

  • Canan Perver Gül
  • Cihan Ünal Tugrul Bilge
  • Meral Taygun Ayten
  • Agah Hün The Exorcist
  • Erol Amaç Police Chief
  • Ekrem Gökkaya Ekrem

Ako sledovať The Exorcist na Sparkle TV

Sledovanie The Exorcist na Sparkle TV trvá minútu: spustite bezplatnú skúšku, otvorte aplikáciu na TV, telefóne, Fire Sticku alebo v prehliadači a stlačte prehrať — všetko v 4K Ultra HD.

Začnite sledovať The Exorcist ešte dnes

Nečakajte na dátum premiéry — Sparkle TV už má The Exorcist a k tomu živú TV, filmy a seriály pripravené na sledovanie v 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads