Zhao Jiadi

Sledovať Zhao Jiadi online

★ 6.3 2022 2 Série Dráma

Zhao Jiadi (2022) — Dráma. Sledujte Zhao Jiadi online na Sparkle TV v 4K Ultra HD, bez sťahovania a bez sekania.

O čom je Zhao Jiadi?

Heir to a powerful business empire, Zhao Jiadi escapes to Haicheng for a fresh start, but as love and family tensions collide, he must confront his past and fight for the simple life he truly wants.

Najnovšia epizóda

S2 · Epizóda 26 — Episode 26 · 2025-05-14

Žánre
Dráma
Prvé vysielanie
2022-03-31
Hodnotenie
★ 6.3 / 10

Hlavné obsadenie

  • He Peng Zhao Jiadi
  • Ding Xiaoying Li Zhijin
  • Ling Zhuo Wu Dengke
  • Chang Di Wei Jinghai
  • Yang Qiru Pei Luoshen
  • Yang Yuxin Shang Bao

Ako sledovať Zhao Jiadi na Sparkle TV

Sledovanie Zhao Jiadi na Sparkle TV trvá minútu: spustite bezplatnú skúšku, otvorte aplikáciu na TV, telefóne, Fire Sticku alebo v prehliadači a stlačte prehrať — všetko v 4K Ultra HD.

Začnite sledovať Zhao Jiadi ešte dnes

Nečakajte na dátum premiéry — Sparkle TV už má Zhao Jiadi a k tomu živú TV, filmy a seriály pripravené na sledovanie v 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads